Hüküm ve Koşullar

Anlaşma

Bu anlaşma, 134176 kayıt numaralı, Heelsumstraat 51, E-Commerce Park, Curacao adresli Hasel N.V. Şirketi’ne bağlı bir hizmet ürünü olan ve işlemlerini yasal yetki ile yürüten Betonbet’in pazarlama amacıyla kullanmak için oluşturduğu Betonbet Affiliate Programı (Ortaklık Programı) kapsamında İş Ortaklarının (Ortaklar) bağlı bulunduğu kural ve şartlarını tanımlamak için oluşturulmuştur.

Ortaklar, başvuru formunu doldurarak ve onay kutusunu işaretleyerek 18 yaşında ya da daha büyük olduğunu ve Ortaklık Programına üyelik talebinde bulunduğunu kabul etmiş olurlar.

Ortaklar, çalışmaya başlamadan önce, bu kuralları okuduklarını, anladıklarını ve katıldıklarını kabul etmiş sayılırlar.

Betonbet, bu kurallarda değişiklik yapma hakkına sahiptir, böyle bir durumda https://www.betonbetaffiliates.com/hukum-ve-kosullar sayfasındaki kurallar güncellenir ve ortaklar, e-posta ya da skype yoluyla bilgilendirilir.

1. Betonbet’in Sorumlulukları ve Yükümlülükleri:
1.1 Betonbet, bu anlaşma ile Ortaklarına açtığı hesaplar üzerinden, benzersiz bir kimlik kodu verir. Bu sayede getirilen her yeni müşteri, müşteriler tarafından üretilen kar, kazanılan Net Gelir ve Komisyonlar hesaplanır.
1.2 Betonbet, Ortaklarına iş ile ilgili tüm müşteri hizmetleri ile komisyon istatistiklerini sağlar.
1.3 Betonbet, Ortaklarına bu anlaşmanın hüküm ve koşullarına bağlı oluşan gelirleri ödemekle yükümlüdür.
1.4 Betonbet, oyuncu hesaplarında yapılan düzenlemeler sonucu Ortakların ödüllerinde negatif bakiye oluşması durumunda, bunu Ortaklarından tehsil etmeyeceğini taahhüt eder.
1.5 Betonbet’in, oyuncular için oluşturdukları promosyonların maliyeti, Ortaklık programına yansıtılmaz. Betonbet, promosyon maliyetlerini tek taraflı üstlenmeyi kabul eder.
1.6 Betonbet, oyuncuların faaliyetlerinin devamı için gereken operasyonel maliyetleri (lisans ücreti, vergiler, ödeme komisyonları v.b.), Programın ilk 6 ayı boyuncu tek taraflı üstlenmeyi kabul eder ve Ortakların komisyonlarından düşmez.
1.7 Eğer komisyonun hesaplanmasında hata yapılırsa, Ortaklık Programı herhangi bir zamanda hesaplama düzeltme hakkını saklı tutar ve eksik veya fazla ödenen miktarları düzeltmekle yükümlüdür.

2. Ortakların Sorumlulukları ve Yükümlülükleri:
2.1 Giriş bilgileri, şifreleri dahil kişisel bilgilerinin güvenliğinden Ortaklar sorumludur. Betonbet bu bilgilerin kaybedilmesi durumunda sorumluluk kabul etmez.
2.2 Ortaklar Betonbet markasının resmi sitesi olduğunu iddia edemez ve Betonbet markası ile teklifte bulunamazlar.
2.3 Ortaklar, iftira, ayrımcı, müstehcen, yasadışı veya uygun olmayan ya da cinsel, açık pornografik veya grafiksel şiddet malzemesi içeren herhangi bir eylem gerçekleştiremezler ve yalnızca site yönetimi tarafından belirtilen doğru bilgiler kapsamında çalışma yapabilirler. Yanıltıcı veya hatalı promosyon ve bilgiler ile üye çekme faaliyetlerinde bulunulamaz. Pazarlama araç ve bilgilerinin güncel tutulması ortakların sorumluluğundadır.
2.4 Ortaklar, yalnızca bir hesaba sahip olabilir. Alt bir hesap daha açmaları kesinlikle yasaktır.
2.5 Ortaklar, Betonbet kod ve/veya içeriğini kopyalayamaz, çoğaltamaz ve herhangi bir web sitesinde kullanamazlar. Ortaklar bir websitesinde Betonbet tasarımına benzer bir tasarım konsepti kullanamaz.
2.6 Ortaklar, aylık komisyonlarını çekebilmek için ayda en az 3 İlk Kez Para Yatıran Aktif oyuncu getirmekle yükümlüdür. Bu yükümlülüğü karşılayamadıklarında komisyonları olduğu gibi kalır ve çekemezler. 3 oyuncu şartını sağladıkları ay komisyonlarını almaya hak kazanırlar. Ancak üst üste 6 ay bu şartı sağlayamazlarsa komisyonları sıfırlanır.
2.7 Bütün fikir mülkiyeti, finansal müşteri ve alıcı listeleri yanı sıra fiyat ve satış bilgileri ve ürünleri ile ilgili herhangi bir bilgi, kayıt, işlemler, iş planları, süreçleri, ürün bilgileri, işin nasıl bilindiğine dair bilgi veya mantığı, ticari sırlar, pazar fırsatları ve Betonbet’e ait kişisel verileri kapsamakla beraber bunlarla sınırlı olmayarak, bilgiler gizli olarak kabul edilir. Ortaklar bu bilgileri hiç bir amaçla paylaşmayacaklarını taahhüt ederler.

3. Hile ve Dolandırıcılık Faaliyetleri
3.1 Betonbet, şirket politikasına ve kurallarına uymayan durumlarda bir veya birkaç oyuncunun hesabını kapatabilir. Bu üyeler bir Ortak tarafından sağlanmış ise, bu üyelerden kazanılan komisyonlar 6 ay öncesine kadar incelenebilir. Dolandırıcılık yapılmış, fraud durumu oluşturulmuş ya da haksız kazanç elde edilmiş ise ortaya çıkan zarar Ortak’tan karşılanabilir.
3.2 Ortakların, kendisine ait kişisel hesaplarıyla ve kendisine ait olan affiliate linklerinden üyelik oluşturmaları, ortakların kişisel kullanımı ve/veya akraba, arkadaş, çalışan veya diğer ilgili üçüncü tarafların kullanımı için para yatırmak veya başka bir şekilde yapay olarak ödenecek komisyonları artırmaya çalışmaları dolandırıcılık sayılacaktır.

4. Ödeme
4.1 Betonbet, bir önceki ayda oluşan komisyonları, bir sonraki ayın ilk 10 gününde ödemekle yükümlüdür.
4.2 Ödemeler, Bitcoin ve Papara yöntemleri üzerinden ve Türk Lirası olarak yapılır.
4.3 Betonbet, teknik sorunlardan dolayı veya gerekli gördüğü durumlarda Ortakların trafik kaynağını ve sağladığı kayıt, gelir ve giderlerin doğruluğunu kontrol etmek için komisyon ödemelerini 2 aya kadar erteleyebilir.
4.4 Ödeme yapılması için gereken minimum tutar 100 TRY’dir. Bu miktarın altında kalan tutarlar ödenmez ve Ortakların bakiyelerinde kalmaya devam eder. Ortaklar, devreden komisyonlarını 3 üye şartını sağladıkları ve 100 TRY’ye ulaştıkları ay tehsil edebilirler.

5. Anlaşmanın Feshi
5.1 Affiliate ortaklık anlaşması karşılıklı olarak feshedilebilir. İki tarafında fesih işleminden 30 gün önce karşı tarafı yazılı olarak bilgilendirmesi gerekmektedir. Fesih talep edilen ay içerisinde çıkan pozitif komisyonlar, hakediş sağlandı ise takip eden ay ödenir. Anlaşmanın feshedildiği ay hakedişi sağlanamayan komisyonlar fesih sonrası ödenmeyecektir.
5.2 Betonbet’e ait gizli ve ticari bilgiler, hiçbir amaç için kullanılamaz veya herhangi bir kişi ya da üçüncü şahıslara Betonbet’in önceden açık ve yazılı izni alınmadan dolaylı ya da doğrudan ifşa edilemez. Bu hüküm, bu anlaşmanın feshinden sonra da geçerlidir.